Aone – Amino maxi pep

Tablety s vysokým obsahom hydrolyzovaných peptidov.

Najúčinnejšie, vedecky formulovaná kombinácia proteínových hydrolyzátov (peptidov) použitá v prípravku (podložená výsledkami dlhodobého výskumu MAX Plankového inštitútu v Nemecku) dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV 136. Zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.

7,00 14,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: ,

Popis

Špecifikácia Aone Amino Maxi Tabs

Vhodné pre športovcov, potravina určená pre zvláštnu výživu.

Charakteristika: Tablety s vysokým obsahom hydrolyzovaných peptidov. Najúčinnejšie, vedecky formulovaná kombinácia proteínových hydrolyzátov (peptidov) použitá v prípravku (podložená výsledkami dlhodobého výskumu MAX Plankového inštitútu v Nemecku) dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV 136. Zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.

Je najúčinnejší prípravok na trhu, určený na rast svalovej hmoty, zložený z enzymaticky hydrolyzovaných proteínov (vaječný a zemiakový) obsahujúci aminokyseliny sú vo forme peptidov s krátkymi reťazcami, s najvyššou biologickou hodnotou (BV 136). Rýchla resorpcia krátkych peptidov vedie k okamžitému zvýšeniu obsahu aminokyselín v krvi, čím sa maximálne stimulujú anabolické procesy vo svalových bunkách. Bilogická hodnota BV je meradlom anabolickej kvality aminokyselinového zdroja. Zloženie zaručuje, že v jednej tablete tohto prípravku dostanete najkvalitnejší materiál na stavbu svalov a regeneráciu organizmu. Pretože prípravok neobsahuje mliečne bielkoviny, je zvlášť vhodný pre vyrysovanie svalov pod tenkou pokožkou.


amino


Zloženie (v 100 g):
Bielkoviny: 81 g, Sacharidy: 3 g, Tuky: 2 g,
Vaječný a zemiakový peptón, pomocná látka (stearan horečnatý)
Energetická hodnota: 360 kcal / 150 kJ

Dávkovanie: 30 minút po naštartovaní anabolického metabolizmu srvátkovými bielkovinami alebo srvátkovými peptidy. Pre maximálnu stimuláciu rastu svalov je vhodné kombinovať dostatočnú dávku pomalých proteínov s opakovanými dávkami Amino Maxi Tabs 136.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávky. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste.

Ďalšie informácie

Balenie

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aone – Amino maxi pep”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *