Aone – Curcuma 150 Tab.

Kurkuma, známa tiež ako indický šafrán, je jemne zomletá hľúza kurkumy dlhej, rastúcej v južnej a juhovýchodnej Ázii.
kurkuma1 Kurkumín je bylina so silným protizápalovým účinko
m. Jej účinok je  porovnateľný s kortikosteroidmi. Pridanie kurkumínu ako výživového doplnk
u napomáha vytvoriť zmes bohatú na antioxidanty, ktorá nie len že podporuje pohyblivosť kĺbov, ale má taktiež neuroprotektívny účinok a napomáha správnej funkcii kardiovaskulárneho systému.

39,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:

Popis

Čomu vďačí Kurkuma za liečivé účinky

kurkuma koreň
kurkuma Hľuza

Za svoj liečivý efekt vďačí kurkuma oranžovo zafarbenému oleju menom kurkumín. Je považovaná za prostriedok posilňujúci funkciu vnútorných orgánov (hlavne žalúdok, pečeň, obličky a žlčník), čistí krv, chráni kožu pred negatívnymi vplyvmi a vďaka obsahu antioxidantov chráni telo tiež pred voľnými radikálmi. Prospieva aj diabetikom, pretože harmonizuje hladinu cukru v krvi. Obklady s obsahom kurkumy pomáhajú mierniť opuchy, pomliaždeniny, zápaly kĺbov (najmä v ramenách, kolenách a lakťoch) a reumatickú artritídu

Už niekoľko tisícročí sa využíva v indickej ajurvéde k liečbe rôznych chorôb – od zažívacích problémov až po liečbu zákernej rakoviny.

Obmedziť príjem kurkumy by mali ľudia sa žlčovými kameňmi, žltačkou, tehotné ženy a ľudia trpiaci na prekyslenie žalúdka.


KURKUMA

1.  Má silné antioxidačné účinky – chráni bunky pred ich deštrukciou voľnými radikálmi, čím spomaľuje proces starnutia.

2. Pôsobí protizápalovo, antivirálne, protiplesňovo a antibakteriálne.
3. Posilňuje imunitu.
4. Je nápomocná pri žilovej trombóze, zápaloch žíl a hemoroidoch.
5. Pôsobí preventívne proti rakovine a má potenciál liečiť mnohé formy zhubných nádorov.
6. Pozitívne vplýva na tráviace ústrojenstvo a zlepšuje trávenie tým, že podporuje žalúdočnú činnosť, činnosť pečene a žlčníka.
7. Využíva sa pri astme, zahlieneniach a zápaloch dutín.
8. Podporuje lepšie hojenie rán a popálenín.
9. Dokáže pevne viazať ióny kovov a bezpečne tak vylúčiť ťažké kovy z tela.
10. Má ochranné a liečebné účinky pred poškodením mozguAlzheimerovou chorobou.
11. Taktiež bráni nadmernému rozkladu kolagénu s pribúdajúcim vekom a tým spomaľuje starnutie kože.
12. Zabraňuje zápalovej deštrukcii kĺbovej chrupavky.

13. Má antikoagulačné účinky (znižuje zrážanlivosť krvi) – vďaka jej schopnosti tlmiť tvorbu zrážanlivého faktora fibrinogénu, ktorý zohráva kľúčovú rolu pri vytváraní krvných zrazením. A práve zvýšená hladina fibrinogénu je významným rizikovým faktorom pre vznik srdcovo-cievnych ochorení, mozgovej porážky a hlbokej žilovej trombózy.

 

kurkuma + kvet

Aktívna látka v kurkume  sa nazýva kurkumín. Prípravok Curcuma Tabs obsahuje najúčinejšiu formu kurkumínu na trhu. Vďaka jedinečnej kombinácii kurkumínu a esenciálnych olejov obsiahnutých v kurkume, dosahuje kurkumín použitý v tomto preparáte 7-10x vyššej vstrebateľnosti v porovnaní s obyčajným kurkumínom. (Potvrdzuje to 13 publikovaných štúdií)

Kurkumín

Esenciálne oleje z kurkumy – Kurkumín BCM95

Selén

vitamín C

V čom sa odlišuje kurkumín BCM95 od ostatných kurkumínov na trhu: 100% prírodný obsah kurkumínu a esenciálnych olejov z koreňa kurkumy, bez pridaných syntetických látok.

Táto kombinácia dosahuje mnohonásobne vyššiu účinnosťv porovnaní s bežnými prípravkami.

Každá šarža je testovaná dvoma nezávislými laboratóriami (jedno je v USA, druhé v Indii) na prítomnosť ťažkých kovov (arzén, olovo, kadmium, ortuť). Povolené hranice na prítomnosť ťažkých kovov sú stanovené na 1/4 z povolených hraníc pri bežných produktoch

Neobsahuje nebezpečné rozpúšťadlá. Tieto rozpúšťadlá sa používajú z dôvodu potreby maximalizácie profitu a ich zvyšky, v prípade použitia, kontaminujú samotný kurkumín. Toto neprichádza do úvahy pri kurkumíne BCM95. 

Kurkuma, z ktorej sa extrakt získava je dopestovaná v súlade s pravidlami udržateľného rozvoja. Prípravok Curcuma Tabs je obohatený prírodnou formou selénu, pochádzajúcou z výťažku orechov juhoamerického stromu Lecythis olaria, ktorý posilňuje antioxidačné účinky a napomáha k správnej funkcii imunitného systému.

Kurkuma a chudnutie

Po zapojení kurkumy do Vášho jedálnička si veľmi jednoducho viete podporiť spaľovanie podkožného tuku. Kurkuma podporuje trávenie a metabolizmus tukov, takže ak budete mať kvalitnú a vyváženú stravu, tak kurkuma podporí Vaše chudnutie. A okrem chudnutia si podporíte aj svoje zdravie.

Možne kombinovať s >> BOSWELLIOU << kliknite na BOSWELLIA.

Ďalšie informácie

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aone – Curcuma 150 Tab.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *