Aone – Arginine 120 caps.

AONE Arginine 

– svalová NO pumpa – NITRIC OXIDE PUMPA – VIAC SILY A LEPŠÍ VÝKON + ZVÝŠENIE hormonálnej činnosti. L-arginín nielenže pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy, čím zvyšuje prísun živín a kyslíka do svalov, ale v oddychovej fáze zvyšuje prídavok L-arginínu vylučovanie inzulínu, dochádza tým k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, základného energetického zdroja, vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

BenchPress

16,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , , , Značky: , ,

Popis

Špecifikácia Aone Arginine

Charakteristika: AONE Arginine Caps – svalová NO pumpa – NITRIC OXIDE PUMPA – VIAC SILY A LEPŠÍ VÝKON + ZVÝŠENIE hormonálnej činnosti. L-arginín nielenže pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy, čím zvyšuje prísun živín a kyslíka do svalov, ale v oddychovej fáze zvyšuje prídavok L-arginínu vylučovanie inzulínu, dochádza tým k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, základného energetického zdroja, vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

O Arginine
Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Jeho základnou funkciou je zvýšenie prekrvenia periférií (prostredníctvom zvýšenej produkcie oxidu dusnatého NO), vyššia produkcia somatotropínu (rastového hormónu-THP), zlepšenie funkcie pohlavných orgánov a u mužov zvýšenie spermatogenézy (tvorby spermií).

Charakteristika účinnej látky – arginín:
Arginín je neesenciálna aminokyselina, s radom dôležitých rolí v organizme. Pre lepšie pochopenie je potrebné uviesť aspoň základné smery účinkov arginínu. Jedným z dvoch zásadných vplyvov v organizme je funkcia arginínu ako prekurzora tvorby oxidu dusnatého (NO), ktorý v periférnych častiach organizmu pôsobí vazodilatačne (znižuje tonus) na hladké svalstvo – v konečnom dôsledku to znamená, že sa rozšíria cievy, zvýši sa prekrvenie, čoumožní zásobenie periférií živinami a kyslíkom. Na túto vlastnosť existujú dva možné pohľady:napumpovane svaly


1. z hľadiska športovej výkonnosti a regenerácie. Vplyv arginínu na športovú výkonnosť a regeneráciu – vďaka zvýšenému množstvu oxidu dusnatého NO (arginín je prekurzorom) dilatuje cievy zásobujúce svalové tkanivo a vďaka väčšiemu prietoku krvi sa do tkanív dostane viac kyslíka a glukózy v priebehu záťaže. Pokiaľ sa na daný princíp pozrieme ešte bližšie, tak glukóza spoločne s množstvom kyslíka sú limitom predovšetkým dlhodobé intenzívnej záťaže, teda tu môže arginín pomôcť zvýšiť výkonnosť. Z hľadiska krátkodobého maximálneho výkonu (do 30 sekúnd) je potrebné vnímať, že organizmus čerpá energiu predovšetkým zo zdrojov operatívne dostupných vo svalových bunkách a arginín môže vďaka rozšíreniu ciev pomôcť následnej regenerácii – urýchli doplnenie spotrebovaných sacharidov, rýchlejší odplaveniu metabolitov. Použitie arginínu v potréningovej fáze vďaka zvýšenému prekrveniu urýchli regeneráciu, vyplavenie metabolitov a doplnenie zásob glykogénu vo svalových vláknach.


2. z hľadiska zvýšenia prekrvenie pohlavných orgánov. Fungovanie pohlavných orgánov je založené na schopnosti dodať dostatok krvi k prekrveniu. Konkrétne u mužov je na tomto založená schopnosť udržať erekciu. Arginín vďaka schopnosti rozširovať cievy podporuje funkciu a všeobecne je považovaný za prostriedok zlepšujúci kvalitu sexuálneho života. Ďalším dôležitým faktom z hľadiska reprodukčných funkcií je to, že mužské spermie sú tvorené prevažne arginínom (95%), teda dostatočné množstvo arginínu, alebo prípadná suplementácia zlepšuje schopnosť tvorby spermií (spermatogenézu).


Svojím účinkom je arginín vhodný pre:

  1. nárast svalovej hmoty – zvyšuje produkciu somatotropínu (rastového hormónu – THP)
  2. zvýšenie prekrvenia – pomocou oxidu dusnatého (NO)
  3. podporu imunitného systému
  4. urýchlenie procesu hojenia
  5. zvýšenie sily a podporu rastu a zachovanie svalovej hmoty
  6. zníženie hladiny cholesterolu
  7. zvýšenie tvorby spermií
  8. spokojný sexuálny život

Arginine Caps UPOZORNENIE: Nadmerné dávky môžu spôsobiť nežiaduci efekt, sťaženie cvičenia nadmerným prekrvením. Vysoké dávky argininových produktov neodporúčame vytrvalcom, cyklistom a iným športovcom s dlhodobým zaťažením. Arginínové produkty podporujú aj rýchlejšiu výmenu látok v tele. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10 – 25 ° C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Ďalšie informácie

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aone – Arginine 120 caps.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *