Zľava!

STRONG POWER – 100g

Zmierňuje bolesti svalov,strong power 100 g.

šliach pri vyvrtnutí , vykĺbení , natiahnutí,

po nárocnom tréningu – či na ( svalovku. )

5,00 13,00  s DPH

Zrušiť výber

Popis

Masážny krém STRONG POWER pre rýchlu regeneráciu svalov

Charakteristika :

Masážny krém je ideálny na každodenné použitie zmierňuje bolesti svalov, šliach pri vyvrtnutí, vykĺbeníje je vhodný pre aktívnych športovcov , ale i pre starších ľudí s častými zápalmi a bolesťami.

Je určený Na uvoľnenie svalstva výborne pôsobí pred fyzickým výkonom, kedy svaly prehreje a pripraví na záťaž. Bezprostredne po aplikácii navodzuje príjemné uvoľnenia s mierne chladivým pocitom vďaka prítomnosti mentolovej silice. Pomáha predchádzať zraneniam, ktoré môžu vzniknúť nedostatočným rozcvičením a vy sa tak vyhnete zápalu svalov a šliach. Priaznivo pôsobí pri bolestiach hlavy – na (migrénu)

Tento masážy krém STRONG POWER je vhodný pre ľudí s problémami pohybového aparátu. Pokiaľ máte bolesť kĺbov, svalov, bolesť kolena,či chrbta alebo lakťa, masážny krém STRONG POWER vám pomôže tieto ťažkosti zmierniť.

Dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny, kde zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy bolesti svalov a kĺbov. Uvoľňuje svaly okolo kĺbov, podporuje prekrvenie a tým zmierňuje reumatické bolesti.

Masážny krém STRONG POWER

Učený pre :

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt BOLESTI KRIZOV

akútny zápal svalov a zápal šliach

uvoľnenie svalstva

rýchla regenerácia po nadmernej fyzickej námahe

zmiernenie bolesti po úrazoch

utíši bolesti kĺbov a lokálnu bolesť kolena, lakťa, chrbta a iných menších kĺbov

podporuje liečbu pohybového aparátu vrámci kĺbovej výživy

priaznivo pôsobí na reumatické zápalové problémy.

 

Masážny krém STRONG POWER je vhodné používať pri športových výkonoch či inej namáhavej fyzickej námahe. Je vhodný na masáž pri akútnom zápale svalov, zápale šliach a intenzívne pôsobí na regeneráciu a uvoľnenie svalstva. Originálna receptúra obsahuje látku Metylsalicylát, ktorá zahrieva svalstvo a šľachy a tlmí bolesť či opuchy.  Masáže účinne napomáhajú odstraňovať nielen akútne ale i dlhodobé problémy.

Regeneračný masážny krém STRONG POWER dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny.

Týmto zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy zápalu,bolesti kĺbov a svalov.

Rýchlejšie rozpúšťa krvné zrazeniny.

Zloženie:

Aqua, Methyl Salicylate 10,20, Menthol 5,44, Polysorbate 80, Eugenol 1,36, Phenoxyethanol, Ethylhexyglycerin, Carbomer, Triethanolamine.

Použitie:Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt strong power krem

Krém naneste na postihnuté miesto, jemne v masírujte až pokiaľ sa masť vstrebe do pokožky.

Nanášajte 3 až 4-krát denne, podľa vašej potreby. Pred použitím treba krém naniesť na predlaktie, kvôli alergickým reakciám. Ak by miesto svrbelo, z červenalo, alebo sa vyhádzalo, treba miesto umyť pod vlažnou vodou s použitím mydla.

POZOR! Nesmie sa nanášať na sliznice, to znamená do okolia očí, vnútra nosa, úst, uší, genitálií a otvorených rán. Len na vonkajšie použitie.

Skladovanie:

Skladujte v chlade a v suchu, mimo dosahu detí!!

Vhodné na použitie pre deti od 3 rokov, športovcov, ťažko pracujúcich a seniorov. Krém s nemastným základom, ktorý nezanecháva škvrny a úplne sa vstrebáva. Pri častej a dlhodobej aplikácii môže dôjsť k precitliveniu.

Ďalšie informácie

Balenie

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “STRONG POWER – 100g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *