Zľava!

AMA – AMINO MUSCLE ANALOG

Kópia ľudského svalu

SVAL1

Hlavnou filozofiou AMA je dodať do svalovej hmoty aminokyseliny v tej najefektívnejšej podobe (čisté, voľné) a navyše vzájomnom pomere,v ktorom je ľudskému svalu-najprirodzenejším.

39,00  33,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

AMA (Amino-Muscle-Analog)
Kópia ľudského svalu

Charakteristika: AMA je unikátna zmes voľných aminokyselín. Slúži pre vysoko účinnú regeneráciu a rast svalovej hmoty.

Hlavnou filozofiou AMA je dodať do svalovej hmoty aminokyseliny v tej najefektívnejšej podobe (čisté, voľné) a navyše vzájomnom pomere, ktorom je ľudskému svalu najprirodzenejším. Jednotlivé aminokyseliny, teda iba tie, ktoré sú významné pre regeneráciu a rast svalovej hmoty sú v AMA zastúpené v rovnakom pomere, aký je typický pre ľudský sval. Naviac sú aminokyseliny doplnené o pomocné látky, ktoré maximálne zvyšujú ich využiteľnosť a rýchlosť vstrebávania, sú obohatené o vitamín B6.

  • použité suroviny v najvyššej kvalite
  • výborná a rýchla vstrebateľnosť
  • synergický efekt aminokyselín a ďalších zložiek
  • okamžitý účinok
  • veľmi rýchla regenerácia svalov
  • ochutené rakytníkom
  • Kópia ľudského svalu !

Dávkovanie: odporúča sa užívať 6 až 9 tabliet denne. V tréningových dňoch sa užívajú 3 až 4 tablety asi 60 minút pred športovým výkonom a 3 až 4 tabliet tesne po ňom. V dňoch bez tréningu sa užívajú 2 až 3 tablety 3x denne. Maximálna denná povolená dávka je 12 tabliet.

Zloženie:

AMA - nutričné hodnoty - Aminokyseliny
AMA – nutričné hodnoty

voľné aminokyseliny (L-Glutamín, L-Lyzín, L-Leucín, Kyselina L-asparágová, L-Arginín, L-Alanín, L-Valin, L-Serín, L-Prolín, Glycín, L-Metionín, L- isoleucin, L-Treonín, L-phenylalanine, L-Tyrozín, L-Histidín, L-Cysteín, L-Tryptophan), pomocné tabletovacia látky (mikrokryštalická celulóza, laktóza, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), sladidlá (sorbitol, sukralóza, acesulfam K), okysľujúce látka (kyselina citrónová), rakytníkové aróma, farbivo (šťava z červenej repy), pyridoxín HCl (vitamín B6)

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s neznášanlivosťou na niektorú z použitých surovín. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku. Obsahuje alergénne látku – laktózu. Nenahrádza pestrú stravu.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “AMA – AMINO MUSCLE ANALOG”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *