BCAA Instant 2:1:1 -500g EXTREME & FIT

Bcaa instant 2:1:1

(Leucín, Izoleucín, Valín)
Extreme&Fit - BCAA Instant / 500gCharakteristika: BCAA instant je doplnok podporujúci tvorbu svalstva s obsahom vetvených aminokyselín. Podaním BCAA pred Fyzickím výkonom zvyšujú energiu a silu. Počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej.

27,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: ,

Popis

BCAA Instant

Bcaa instant 2:1:1 – L-leucín, L-izoleucín a L-valín.

(Leucín, Izoleucín, Valín)
Charakteristika: BCAA instant je doplnok podporujúci tvorbu svalstva s obsahom vetvených aminokyselín. Podaním BCAA pred Fyzickím výkonom zvyšujú energiu a silu. Počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej.
Zvyšujú zasadne proces regenerácie, zotavenie po športe a funkciu svalov. Podaním zvyšujú pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu. Zvyšujú vylučovanie rastového hormónu. BCAA sú v instantnej forme a výborne sa rozpúšťajú.
Zloženie: L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 2:1:1, aróma, maltodextrín, sukralóza
Použitie a dávkovanie:drink Používa sa na doplnenie vetvených aminokyselín. Bežná jednorazová dávka predstavuje 2-5g rozmiešať v 100-200 ml vody alebo sladeného nápoja.

Príjem BCAA má výrazný vplyv na budovanie svalov a ochranu pred ich degradáciou. Štúdie dokázali, že príjem BCAA pri cvičení nalačno zvyšuje mieru spaľovania tukov a znižuje svalovú únavu po cvičení.

Pri intenzívnej fyzickej záťaži dochádza k vyčerpávaniu energetickej zásoby zaisťovanej glykogénom. Ak je zásoba glykogénu totálne vyčerpaná, začne si organizmus vyrábať energiu z vetvených aminokyselín. Ak telo nemá inú možnosť, získa aminokyseliny odbúraním svalovej hmoty.

Tomuto stavu sa dá zabrániť podávaním aminokyselín – BCAA. BCAA sa metabolizujú priamo vo svaloch. Tieto su svalovými bunkami využívané ako zdroj energie a telo nemusí odbúravať ťažko nadobudnutú svalovú hmotu.

Ich podávanie je veľmi vhodné pre osoby so zvýšenou fyzickou záťažou, ako sú (športovci, ťažko pracujúci), a osoby s nedostatočným príjmom bielkovín.

BCAA v instantnej forme je lahodný a osviežujúci nápoj ktorí spríjemni váš príjem BCAA.

Dostupné príchute : Malina, višňa, citrón, pomaranč.

Balenie: 300g, 500g

Nutričné hodnoty
Veľkosť porcie: 6,5 g
Amount Per Serving
L- Leucine  2500 mg
L- Isoleucine  1250 mg
L- Valine  1250 mg
Zloženie: BCAA instant, natural flavorand color, maltodextrin, sucralose

Ďalšie informácie

Balenie

Príchuť

, , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BCAA Instant 2:1:1 -500g EXTREME & FIT”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *