Carnitine 70 000 Liquid

15,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

Carnitine 70 000 liquid

Charakteristika: L-Carnitine 70.000 liquid je obľúbeným doplnkom redukčných diét a tréningových fáz, ktoré sa zameriavajú na formovanie postavy. Tekutá forma je populárna pre ľahké dávkovanie.

L-karnitín je základom transportného systému, ktorý dopraví molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je základnou podmienkou spaľovania tuku. Pomáha dopraviť rozloženú živinu do buniek, na čo používa v prvom rade tuk, ktorý dopraví do tých častí buniek, kde sa premieňa na energiu. Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje oveľa viac L-karnitínu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri silnom fyzickom, hlavne aerobnom pohybe, prísun dostatočného množstva L-karnitínu. Okrem toho L-karnitín podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcové svaly pred poškodením, má pozitívny vplyv na funkciu pečene a obličiek. No najdôležitejšie je snáď to, že zvyšuje práceschopnosť organizmu, keďže stimuluje príjem kyslíka bunkami.

L-Carnitin 70.000 liquid obsahuje 70.000 mg L-karnitínu v 1 l Účinnosť L-karnitínu je zvýšená pridaným extraktom zeleného čaju, synefrínom a chrómom.

L-karnitín je vhodný nielen pre diéty, ale aj pre vytrvalostné športy, kde nepriamou cestou šetrí zásoby glykogénu.

  •   použité suroviny v najvyššej kvalite
  •   rýchly nástup účinku
  •   pozitívne pôsobí na pečeň a obličky
  •   vhodný pri redukčnom režime i športovej aktivite
  •   overený v praxi

Dávkovanie: 1/2 odmerky (10 ml) jedenkrát alebo dvakrát denne. Užíva 30 minút pred tréningom, prípadne po ňom, alebo kedykoľvek počas dňa.

Zloženie: voda, L-karnitín tartrát, aróma, xanthan, extrakt zeleného čaju, synefrín, chlorid chromitý, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný, náhradné sladidlo: sukralóza.

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou na použitú surovinu. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Nutritional values

100 g

10 ml

Energy kcal (kJ)

41 (177)

4,1 (17,7)

Proteins

7 g

0,7 g

Carbohydrates

0 g

0 g

Fats

0 g

0 g

Fiber

0 g

0 g

L-carnitine

7 g

700 mg

Green tea extract

50 mg

5 mg

Synephrine

100 mg

10 mg

Chromium chloride

1,1 g (100 % RDI of chromium)

0,11 mg (10 % RDI of chromium)

 

Ďalšie informácie

Balenie

Príchuť

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Carnitine 70 000 Liquid”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *