Extreme&Fit – CLA / 60 softgel.

CLA /60 softgel.

Nová vylepšená zložka – CLA softgel (konjugovaná kyselina linolová) je unikátna mastná kyselina klinicky preukázaná, že znižuje telesný tuk, zvyšuje svalovú hmotu a podporuje celkové zdravie.

Spaľuje tuk pri súčasnom uchovaní svalovej hmoty!.

12,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:

Popis

Extreme&Fit – CLA /120 softgel.

Nová vylepšená zložka – CLA softgel (konjugovaná kyselina linolová) je unikátna mastná kyselina klinicky preukázaná, že znižuje telesný tuk, zvyšuje svalovú hmotu a podporuje celkové zdravie.CLA svojimi účinkami znižuje schopnosť organizmu zásobovať bunky tukom a bráni tak nadmernému priberaniu. Tuky sa obyčajne dostanú do tukových buniek cez „brány“ otvárané pomocou takzvaného enzýmového „ kľúča “. CLA tento kľúč modifikuje a brány tak ostanú zamknuté. Cez ne sa tuky nedokážu dostať do tukových buniek a tak sa zastavuje proces priberania.  Rýchlejšie spaľovanie tuku pomáha zásobovať svalstvo energiou hlavne počas tréningu. Dôsledkom toho je zväčšenie objemu čistej svalovej hmoty. Je to nevyhnutné a výhodné pre rýchlu látkovú premenu a aj pre estetický vzhľad postavy. Napomáha likvidovať tukové zásoby a súčasne podporuje tvorbu a rast svalovej hmoty.

Spaľuje tuk pri súčasnom uchovaní svalovej hmoty!.

  1. Podporuje spevnenie a formovanie postavy
  2. Pomáha znižovať telesnú hmotnosť
  3. Podporuje spaľovanie a odbúravanie tuku
  4. Zabraňuje ukladaniu tuku
  5. Zrýchľuje metabolizmus

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt softgelZloženie: CLA, želatína.

Dávkovanie: 2×2 tobolky denne s jedlom

Upozornenie: Tento doplnok výživy nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ne je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a diabetikov. Výrobok skladujte mimo dosah deti. Výrobná šarža a minimálna spotreba je uvedená na dóze.

Ďalšie informácie

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Extreme&Fit – CLA / 60 softgel.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *