GABA – 120 kapsúl – Exteme&Fit

12,00  s DPH

Popis

GABA – 120 kapsúl Exteme&Fit

GABA je doplnok výživy od spoločnosti Extreme&Fit, ktorého hlavnou zložkou je kyselina gama-amino maslová, ktorá patrí medzi neesenciálne aminokyseliny. Medzi jej hlavné účinky patrí pozitívny vplyv na chemické procesy v mozgu a nachádza sa taktiež v očiach. Pôsobí ako neurotransmitter v centrálnom nervovom systéme – reguluje aktivitu mozgu a nervových buniek.

 

Výhody a efekt:

  • revitalizuje telo a zlepšuje spánok
  • znižuje stres, úzkosť a napätie
  • pozitívne pôsobí na nervovú sústavu
  • stimuluje vylučovanie rastového hormónu
  • pomáha spaľovať tuky
  • podporuje naberanie svalovej hmoty a zlepšuje regeneráciu
  • posilňuje imunitný systém

 

Táto aminokyselina upokojuje nervovú sústavu, zlepšuje spánok a stimuluje produkciu rastového hormónu. Zmierňuje tak napätie a celkový stres organizmu a pôsobí upokojujúco na ľudskú psychiku. V dôsledku toho dodáva telu energiu počas dňa a môže sa tak postarať o zlepšenie nálady.

Okrem toho tiež pozitívne vplýva na metabolizmus a odbúravanie tukov a podporuje regeneráciu svalových vlákien a naberanie svalovej hmoty.

Navyše znižuje hladinu stresu a posilňuje imunitný systém, čiže má významný blahodárny účinok na naše psychické aj fyzické zdravie. GABA je vhodný výživový doplnok pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórií a taktiež pre ľudí pod súvislým stresom, ktorí určite ocenia skvelé účinky tejto aminokyseliny na ich celkový zdravotný stav.

Dávkovanie: 

Užívajte 2-3 kapsule pred spaním a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a neplnoleté osoby. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku.
V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Uchovávať mimo dosahu detí!

Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca a predajca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GABA – 120 kapsúl – Exteme&Fit”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *