Zľava!

PYRUVATE EXTRA STRONG 800 mg

 Pyruvate Extra Strong Caps – 999999999999999999999999999999999997777777777777777777777

je prípravok ktorého základ tvorí osvedčený spaľovač tukov – pyruvát vápenatý. Účinnosť pyruvátu vápenatého je posilnená ďalšími účinnými látkami, ktoré urýchľujú metabolizmus a urýchľujú spaľovanie energie.V prípade, že potrebujete účinný prípravok na zníženie hmotnosti, toto je supplement, ktorý vám dokáže k tomu pomôcť.

17,00  15,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , , Značka:

Popis

PYRUVATE Extra Strong Caps. – 800 mg

Charakteristika: Pyruvate Extra Strong Caps je prípravok ktorého základ tvorí osvedčený spaľovač tukov – pyruvát vápenatý. Účinnosť pyruvátu vápenatého je posilnená ďalšími účinnými látkami, ktoré urýchľujú metabolizmus a urýchľujú spaľovanie energie.
Pyruvát vápenatý – je spaľovač tukov ktorí pomáha zrýchliť metabolizmus (štartuje tukový obrat,) získanú energiu tak možno využiť pre zvýšenie športového výkonu. Má ochranné antikatabolické účinky na svalové tkanivo. Zaujímavé je že pri užívaní pyruvátu dôjde k zvýšeniu odbúravaniu tukov bez odbúravania  BIELKOVIN čo je dosť výnimočne, obvykle pri odbúravaní tukových zásob dochádza aj k zníženiu proteínov.Ďalšie výraznou vlastnosťou pyruvátu je schopnosť zvyšovať energetický potenciál u silovo vytrvalostných záťaží . S obľubou sa užíva ako stimulant intenzívneho výkonu u tvrdo trénujúcich športovcov vrátane kulturistov, ktorí sú vo fáze rysovacích diét.

L-karnitín tartrát – Karnitín tartrát je tartrátová forma aminokyseliny L-karnitín, ktorá výrazne pomáha telu v spaľovaní tukov a znižovaniu hmotnosti. Tento proces funguje vďaka schopnosti karnitínu usmerňovať prechod mastných kyselín do buniek, vďaka čomu sa tuky efektívne premieňajú na energiu.Karnitín zároveň pomáha crhániť kostnú a svalovú hmotu a zabraňovať ich úbytkom a poškodeniu. Je ideálnym doplnkom pri cvičení, pretože zlepšuje prenos kyslíka do svalov a počas tréningu tak pomáha zvyšovať silu.Má tiež ďalšie výhody, kním patrí zlepšenie kognitívnych funkcií mozgu a pamäte.

Synefrín –  Synefrín v ľudskom tele pôsobí ako stimulant, podobne ako známy kofein . Stimulačné účinky sú sprevádzané – termogenézou ( čiže zvýšenou tvorbou tepla) ešte lepšie povedané termogénne spaľovanie tukov, zrýchľuje tak metabolizmus čím zvyšuje energetický výdaj dokonca aj bez fyzickej záťaže. Maximálna denná dávka povolená legislatívou je 10mg .

Zelený čaj – obsahuje EGCG (epigalotechin galát), ktorý podporuje spaľovanie tukov, chráni svalovú hmotu a je silným antioxidantom

Niacín (vitamín B3) – niacín prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k optimálnej činnosti nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky tak tiež pomáha odstrániť vyčerpanie a únavu. Je dôležitý pre metabolizmus sacharidov, uvoľňuje energiu zo sacharidov.

 

  • Použité suroviny v najvyššej kvalite
  • Termogénne spaľovanie tukov
  • Podporuje redukciu hmotnosti
  • Zvýšuje energetický výdaj v priebehu dňa
  • Stimuluje organizmus
  • Znížuje ukladanie tukov
  • Výborná a rýchla účinnosť

 

Dávkovanie: užíva sa 5 kapsúl 30 minút pred tréningom.

Zloženie: pyruvát vápenatý, L-karnitín tartrát, kofeín, extrakt zeleného čaju, niacín, synefrín, protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, želatínová kapsula

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné ženy a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou na použitú surovinu. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 

Nutritional values

100 g

5 capsules

Energy kcal (kJ)

298 (1253)

12 (50)

Proteins

35 g

1400 mg

Carbohydrates

0,25 g

10 mg

Fiber

0 g

0 g

Calcium pyruvate

56,25 g

2250 mg

L-carnitine tartrate

39,47 g

1259 mg

Caffeine

1 g

40 mg

Green tea extract

0,625 g

25 mg

Niacin

0,4 g

16 mg (100 % RDI)

Synephrine

 0,25 g

10 mg

 

Ďalšie informácie

Balenie

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PYRUVATE EXTRA STRONG 800 mg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *