Zľava!

SAW PALMETTO Plus 1000 mg 90 tbl.

13,00  11,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

SAW PALMETTO Plus 1000 mg 90 tbl.

zdravá prostata a rast vlasov.

Charakteristika: SAW PALMETTO Plus priaznivo pôsobí na mužské pohlavné orgány. Okrem extraktu z plodov Serenoa repens (Saw Palmetto) obsahuje ďalšie stopové prvky, ktoré zvyšujú jeho účinnosť.

 

Extrakt Saw Palmetto sa používa pre správnu činnosť prostaty. Ďalšie pridané stopové prvky – zinok, selén a chróm taktiež priaznivo ovplyvňujú činnosť prostaty, navyše prispievajú k normálnej spermogenezi a k správnemu metabolizmu živín.

 

 • použité suroviny v najvyššej kvalite
 • výborná a rýchla vstrebateľnosť
 • zvýšená účinnosť vďaka pridaným stopovým prvkom
 • Zdravie prostaty a močových ciest (BHP)Podporuje zdravú funkciu prostaty
 • Zlepšuje silu tela
 • Môže byť prospešné pre obe pohlavia pri podpore zdravej hormonálnej rovnováhy
 • Podporuje zdravý imunitný systém
 • Zvýšenie libida – ( afrodiziakum pre mužov i ženy)
 • Zabraňuje vypadávaniu vlasov

 

Dávkovanie: bežne 2 tablety denne (ráno, a večer). Táto dávka sa nesmie prekročiť.
Zloženie: extrakt Saw Palmetto, citran zinočnatý, chlorid chromitý, selénan sodný, pomocné tabletovacie látky: mikrokryštalická celulóza, kukuričná vláknina, mastenec, stearan horečnatý, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý

Čo robí Saw Palmetto?

Tu je veľa výskumu a dokumentácie, ktorý podporuje výhody Saw Palmetto pre  prostatu a močové ústrojenstvo. Takmer 50% mužov nad 50 rokov má nábeh ku benígnej hyperplázie prostaty (BPH), zväčšenie prostaty. Jednému zo siedmich chlapov nad tento vek je diagnostikovaný s rakovinou prostaty. Saw Palmetto môže byť rovnako účinná v liečbe BPH v predpisovaní liekov. Klinické štúdie vykonané vo Francúzsku uvádzali, že počet prípadov, keď muži chodia močiť v noci klesla o 45%, a prietok moču vzrástol o 50%. V inej štúdii bolo  1300 mužov, ktorí trpia zväčšením prostaty.

Užívaním extraktu Saw Palmetto po dobu 12 týždňov, účastníci vzali na vedomie nasledujúce

 •  Menej nočného močenia
 • Zvýšenie prietoku moču a objemu

Okrem analýzy v klinických štúdiách Saw Palmetto publikoval Journal of American Medical Association (JAMA) zistil, že vzhľadom k tomu u mužov užívajúcich  Saw Palmetto sa dvojnásobne  zlepšili  príznaky, ako s placebom.

Kto potrebuje Saw Palmetto? 

saw palmeto bobule. Muži - Ženy

Saw Palmetto sa používa predovšetkým na liečbu stavov spojených s BHP (nenádorové zväčšenie prostaty). Niekoľko faktorov je uznávaných ako hrajú významnú úlohu vo vývoji BPH. Po prvé, funkcia semenníkov a kritická úroveň androgénov sú zásadné pre vývoj BPH. Sekundárne, zmena metabolizmu prostaty androgénna situácia, ktorá dáva prednosť hromadeniu dihydrotestosterónu (DHT) a tretí, zvýšenie podielu plazmy estrogénov na androgény.

U Saw Palmetto sa predpokladá, že inhibujú činnosť testosterónu na prostatu, ktorý spôsobuje zväčšenie prostaty, ktorá zasahuje do prietoku moču. Saw Palmetto bylina pomáha zlepšiť prietok moču a znižuje frekvenciu a naliehavosť močenia u mužov s BHP.

Saw Palmetto extrakt z byliny bol uvedený na trh, ako afrodiziakum pre mužov i ženy, podporuje budovanie svalov a pomáha budovať svalové tkanivo. Saw Palmetto sa skladá z mastných kyselín. Saw Palmetto obsahuje množstvo mastných kyselín, vrátane kyseliny laurovej, kyseliny olejovej, kyseliny myristovej a palmitovej kyseliny, fytosteroly (rastlinné steroly), a polysacharidy.

Saw Palmetto sa používa aj na liečbu zápalov močového mechúra, chronická bronchitída, mimo iné podmienky. Mastné  kyseliny v Saw Palmetto pomyselne majú inhibičné účinky testosterónu na prostatu.

Saw Palmetto tiež zabraňuje testosterónu z konverzie na dihydrotestosterón (DHT), ktorý spôsobuje množenie buniek prostaty a tiež vedie k mužskej plešivosti. Saw Palmetto bylina zabraňuje väzbe DHT na androgénne receptory, a tak hrá kľúčovú úlohu pri prevencii a liečbe zväčšenia prostaty, a tiež vypadávaniu vlasov !!

Saw palmetto a ženy

žena bežkyňa

Saw palmetto má tiež veľmi prospešné účinky aj pre ženy. V 90.tych rokoch bolo preukázané, že užívanie tejto látky malo priaznivý efekt pre pozastavenie nežiadúceho ochlpenia na tvári. Rovnako je nápomocné pri liečbe vypadávania vlasov u žien. Dokonca pri potlačení niektorých druhov akné. Má vplyv aj na oslabenie prejavov menštruácie, prípadne priaznivý vplyv pri liečbe zápalov močových ciest. Pomáha detoxifikovať pokožku a zlepšuje zdravie mliečnych žliaz.

Saw palmetto je u žien obľúbené aj pre detoxifikačné účinky. Jeho užívaním sa očisťujú orgány ako napríklad pečeň alebo hrubé črevo. Pravidelné úžívanie stabilizuje hladinu hormónu testosterón u žien, ktorý ho majú zvýšený geneticky alebo vďaka posilňovaniu. Tvrdí sa, že pomáha dokonca aj pri problémoch s vaječníkmi. Znižuje hladinu androgénov u žien, pôsobí ako diuretikum a antiseptikum. Tehotné alebo kojace ženy by mali pred užívaním konzultovať lekára – užívanie by pre ne mohlo byť nebezpečné. Hoci neboli vykonané testy, pre ženy, ktoré užívajú antikoncepciu, sa odporúča poradiť sa s lekárom, pred začatím liečby.

 

Varovanie: Ak máte na hormónoch závislé choroby, problémy s prostatou, alebo u tehotných alebo dojčiacich poraďte sa u praktického lekára pred použitím Saw Palmetto.


Obmedzenie:
Nie je určené pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou na použitú surovinu. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku .

 

Nutritional values

100 g

2 tablets

Energy kcal (kJ)

195 (791)

3,9 (15,8)

Carbohydrates

8 g

160 mg

Fiber

49,60 g

990 mg

Fats

3,20 g

6,4 mg

Zinc citrate

3,23 g

64,6 mg  (200 % RDI of zinc)

Chromium chloride

0,02 g

0,4 mg  (200 % RDI of chrome)

Sodium selenate

0,013 g

0,26 mg  (200 % RDI of selenium)

Saw Palmetto extract

16 g

320 mg

Ďalšie informácie

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SAW PALMETTO Plus 1000 mg 90 tbl.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *