Aone – TRIBULUS – FORTE 120 caps

Tribulus Forte je účinný rastlinný preparát so stimulačným účinkom. Obsahuje extrakty z rastlín Tribulusu terrestris a Saw Palmetto bohaté na steroidné saponíny podporujúce produkciu testosterónu.

22,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , , , Značka:

Popis

Tribulus – Forte

Inovovaný obsah! Tribulus 80% extrakt!

Charakteristika : Tribulus Forte je účinný rastlinný preparát so stimulačným účinkom. Obsahuje extrakty z rastlín Tribulusu terrestris a Saw Palmetto bohaté na steroidné saponíny podporujúce produkciu testosterónu. Stereoidné saponíny spolu s termogénne účinnými látkami z Chilli a čierneho korenia posilňujú tiež imunitný systém a zvyšujú schopnosť prepravovať kyslík na tie miesta v organizme, kde je najviac potrebný. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu.

Obsahuje extrakty z rastlín Tribulusu terrestris a Saw palmetto bohaté na stereoidné saponíny (terrestrozín, dioscín, gracillín, kikuba saponín, protodioscín, neohecogenín glukozid) podporujúce produkciu testosterónu ako i látky zvyšujúce konverziu testosterónu na dihydrotestosterón (DTH). Saponíny spolu s termogénne účinnými látkami z chili a čierneho korenia posilňujú tiež imunitný systém a zvyšujú schopnosť prepravovať kyslík na tie miesta v organizme, kde je najviac potrebný. Je známe, že zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú bilanciu. Tento proces je dôležitý pre rast a regeneráciu svalových buniek.


  1. – silný stímulant na rastlinnej báze
  2. – podporuje bielkovinovú syntézu a tým rast svalov
  3. – podporuje produkciu testosterónu
  4. -zvyšuje výkonnosť aj sexuálny apetít 🙂

Zloženie Aone Tribulusu Forte: Extrakt z Tribulus terrestris 80% – ný, želatína, vitamín C, extrakt zo Saw palmetto, citran zinočnatý, chili, čierne korenie, vitamín E acetát, vitamín A-acetát, deliaca látka: stearan horečnatý.

AONE – TRIBULUS FORTE

Zaujímavosť: Po užití Tribulus Forte, produkuje ľudské telo viac vlastného testosterónu, teda na rozdiel napríklad od podávania umelého testosterónu, telo neprestáva produkovať vlastný testosterón, ale naopak zvýši jeho produkciu. Tribulus Forte je výnimočný tým, že obsahuje navyše extrakt zo Saw Palmeto. Tribulus Forte Vám dodá „životnú energiu“ a práve preto je tento produkt veľmi obľúbený aj u bežných mužov, ktorí necvičia, nepotrebujú budovať svalovú hmotu, ani sa nevenujú žiadnemu športu. Tribulus Forte obsahuje na kapsulu až 580 mg 80%-tného výťažku tribulusu.

Tip pre vás : Ak chcete užívať Tribulus Forte kvôli nárastu svalovej hmoty, určite zvýšte aj príjem bielkovín. Tribulus Forte síce pripraví Vaše telo, aby mohlo tvoriť viac svalovej hmoty, ale bez nedostatočného stavebného kameňa, ktorým sú jednoznačne bielkoviny, bude efekt nedostatočný. Samozrejmosťou sú aj tvrdé tréningy v posilovni. Tribulus Forte odporúčame užívať v objemových fázach, ale rovnako tak aj vo fázach rysovania, pretože so zväčšenou hladinou testosterónu, sa znižuje aj percento tukov v tele.

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: 120 kapsul 240
Energia 2,35 kcal/9,8 kJ
Tribulus booster blendTM (rastlinné extrakty, Vitamín A, E, Zinok) 800 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín E 16,8 mg
Vitamín A 400 µg
Zinok 5 mg

Zloženie

Aone Tribulusu Forte: Extrakt z Tribulus terrestris  želatína, vitamín C, extrakt zo Saw palmetto, citran zinočnatý, chili, čierne korenie, vitamín E acetát, vitamín A-acetát, deliaca látka: stearan horečnatý.

UPOZORNENIE :

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy.

Neprekračujte dennú dávku.

Uložte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

tribulus rastlina
tribulus rastlina

Ďalšie informácie

Balenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aone – TRIBULUS – FORTE 120 caps”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *