Aone -Whey Pro Anabol

Je veľmi chutná a silná forma overených mliečnych proteínov. Ideálne potréningový proteín, kombinácia srvátky a kazeínu v pomere 3:1. Prípravok sa vyznačuje extrémne vysokou biologickou hodnotou, ľahkou stráviteľnosťou a krátkou dobou resorbcie (cca 1 hod).

26,00  s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: ,

Popis

Špecifikácia Aone Whey Pro Anabol

Je veľmi chutná a silná forma overených mliečnych proteínov. Ideálne potréningový proteín, kombinácia srvátky a kazeínu v pomere 3:1. Prípravok sa vyznačuje extrémne vysokou biologickou hodnotou, ľahkou stráviteľnosťou a krátkou dobou resorbcie (cca 1 hod).

Popis – AONE Whey Pro Anabol:
WHEY PRO ANABOL je výsledkom vývoja zameraného na dosiahnutie maximálnej funkčnosti prípravku. Nároční profesionálni športovci vyžadujú v dnešnej dobe od špičkových produktov nielen dobrú chuť, ale predovšetkým dosiahnutie kľúčových parametrov pre optimálnu funkčnosť preparátu a vysokú biologickú hodnotu, zabezpečujúcich, že aj pri potrebných vysokých dávkach nenastane zaťaženie organizmu škodlivými nefrotoxickými látkami.

Bodybuilding

Naviac je pri naštartovanom anabolickom metabolizme dôležité udržať dlhší čas vysokú hladinu aminokyselín potrebných pre výstavbu proteínov, a nielen 60 minút, ako pri bežnom čistom srvátkovom proteínu. Toto všetko ponúka Whey Pro Anabol, preparát vyrobený z najkvalitnejších mliečnych bielkovín s minimálnym obsahom tuku a sacharidov.
Suroviny použité pri výrobe nie sú tepelne denaturované, a preto pôsobí maximálne efektívne. Pomer bielkovín v prípravku je formulovaný ako ideálna bielkovina (BV podľa americkej skaly dosahuje 140). Pomer rýchlych a pomalých bielkovín je v pomere 3: 1. Rýchle bielkoviny zo srvátky (α-laktaalbumín, β-laktaglobulín) vo forme srvátkového izolátu (CFMI) a mikrofitrovaného srvátkového koncentrátu (WPC) sa v priebehu 30 min. po užití dostanú do svalov a uvedú telo do anabolického stavu. V ďalšej fáze sa dostávajú do krvného obehu zložky ďalších mliečnych bielkovín (imunoglobulín, transferín). V poslednej fáze sa dostanú do obehu kazeínové bielkoviny. Toto unikátne zloženie zaisťuje po dobu ca 1-2 hodín. konštantný zásobenie svalov aminokyselinami, čo je výhodou oproti čisto srvátkovým prípravkom, ktoré sa do 1 hod. po užití vstrebú a pri vyššom dávkovaní zaťažujú vnútorné orgány. Vďaka starostlivo zvolenému zloženiu bielkovinových zdrojov bol u prípravku dosiahnutý extrémne vysoký podiel aminokyselín s rozvetvenými reťazcami (BCAA) 21,7% a podiel kyseliny glutámovej (Glutamínu) 17,4%. Takýto vysoký podiel najdôležitejších aminokyselín potrebných pre stavbu svalov bol doposiaľ zriedkavý. Nedostatok proteínov počas intenzívneho tréningu môže viesť k zvýšenému katabolizmu proteínov a nepriaznivo ovplyvniť výsledky. Previazanosť s adekvátnym množstvom kvalitných proteínov je kľúčové pre pozitívnu dusíkovú bilanciu.


Výhody:

  1. Srvátkový proteínový shake

  2. Bohatý na glutamín a lyzín

  3. Bohatý na BCAA

  4. Optimálne vitaminizovaný

  5. Bez aspartamu a sukralózy


Dávkovanie: 25g = 3 polievkové lyžice rozmiešať v 200 ml vody. Užiť cca 1 hodinu pred tréningom a do 20 min po tréningu. Tiež je vhodné užiť jednu dávku ráno na lačno pre naštartovanie anabolizmu po noci.1-4 krát denne podľa proteínovej potreby a hmotnosti.

Doporučenie: Pred výkonom, ca. 1 hod., použiť 1 dávku.

Na naštartovanie anabolického metabolizmu okamžite po výkone použiť behom prvých 15 minút 1 dávku Extrapep, potom po ca. 30 minútach 1 dávku Whey>ProAnabol. Na naštartovanie nočnej anabolickej fázy použiť 1 dávku Whey>ProAnabol a následne 1 dávku Hi-Ten..

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhrada vyváženej a pestrej stravy. Uvedená denná dávka by nemala byť prekročená. Uskladňovať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu malých detí. Obsahuje aspartám, zdroj fenylalanínu. Zloženie a energetická hodnota uvedená v popiskoch e-shopu sa môže u jednotlivých príchutí líšiť. Presné informácie nájdete na obale výrobku.

 

Výživové údaje: na 100 g na 25 g
(1 dávka)
% NRV*
Energia 399 kcal/1651 kJ 100 kcal/413 kJ
Tuky 6 g 1.5 g
     z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g 0.75 g  
Sacharidy 6.0 g 1.5 g  
  z toho cukry 6.0 g 1.5 g
Protein 76 g 19 g
Soľ 6.7 g 1.7 g
Vitamíny:      
Vitamín E 12 mg 3 mg 25
Vitamín C 80 mg 20 mg 25
Thiamin/Vitamín B1 1.1 mg 275 μg 25
Riboflavin/Vitamín B2 1.4 mg 350 μg 25
Niacín/Vitamín B3 16 mg 4 mg 25
Kyselina listová/ Vitamín B9 200 μg 50 μg 25
Kobalamín/ Vitamín B12 2.5 μg 0.625 μg 25
Biotín/Vitamín B7 50 μg 12.50 μg 25
Kys. Pantoténová/ Vitamín B5 6 mg 1.5 mg 25

* % NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciu

 

Aminokyselinové spektrum produktu g / na 100g
Esenciálne aminokyseliny  
Izoleucín (BCAA) 5.9 g
Leucín (BCAA) 9.8 g
Lysín 8.6 g
Metionín 2.2 g
Fenylalanín 3.5 g
Threonín 6.7 g
Tryptofán 1.8 g
Valín (BCAA) 6.1 g
Ostatné aminokyseliny
Alanín 4.2 g
Arginín 2.8 g
Kyselina Asparágová 9.5 g
Cysteín 1.9 g
Glutamín 17.4 g
Histidín 2.0 g
Glycín 4.1 g
Prolín 5.3 g
Serín 4.6 g
Tyrosín 3.4 g

Ďalšie informácie

Balenie

,

Príchuť

, , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aone -Whey Pro Anabol”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *